Misja bloga

misja bloga

Witaj podróżniku! 

Jaka jest misja tego bloga? Po co właściwie go założyłem? Czemu ma służyć? I do kogo trafiać? Tego dowiesz się w tym miejscu!

W jakim celu utworzyłem tego bloga? Może wpierw cofnijmy się nieco w czasie… Kilka lat. Konkretnie to 3. Dokładnie wtedy narodził się pomysł w mojej głowie, że chce pisać bloga. Jednak cały czas sądziłem, że jeszcze nie jestem gotów.  Może to, że nie wiedziałem do końca o czym chce pisać. Właściwie to nieważne. Ta idea kiełkowała w mojej głowie kilka lat. W tym czasie bardzo wiele w moim życiu się wydarzyło. Kilka razy upadłem i kilka razy się podniosłem.

W końcu zrobiłem to zacząłem. Wystartowałem. Ten pierwszy krok do dołączenia do blogosfery trwał 3 lata. A tak w ogóle o czym ten blog będzie? Dewiza Subloga jest „Blog Całkowicie Subiektywny!”. Będę opisywał wszystko z mojego punktu widzenia. Jeżeli coś pokocham i bardzo mi się spodoba obsypie to pochwałami. Jak jednak coś nie spodoba mi się to nie będę wahał się także skrytykować. Na samym początku domena miała wyglądać SubiektywnyBlog.pl ale jednak zdecydowałem się na Sublog.pl. Oznacza to samo, jest krótsze a co najważniejsze jest minimalistyczne.

Poruszyłem teraz kolejna bardzo istotną rzecz. Wygląd bloga, wpisów i wszystkiego co tu znajdziesz jest utrzymywane w minimalizmie. Nie znajdziesz tu słupów ogłoszeniowych jak popularne portale z newsami. Od początku do końca chcę utrzymać wysoką wartość zamieszczanych treści przy jednoczesnym wywaleniu wszystkiego ze strony co zbędne i niepotrzebne. Prace nad aktualnym wyglądem trwały kilka tygodni. Czepiałem się każdego szczegółu i drobiazgu aby było zrobione w taki sposób aby Tobie jak najlepiej spędzało się tu czas.
O czym będę pisać i jaka jest tematyka? Można przyjąć stwierdzenie ogólno pojętego kierunku rozwojowo-lifestylowego. Choć też nie do końca. To co będę się starał zawsze to aby na każdy temat który poruszam spojrzeć z innej strony. Z innej perspektywy niż mass media. Będę pisał o tym co jest może i popularne tylko z innej perspektywy – mojej. Oświetlić informacje, która jest Wam podawana w całkiem inny sposób niż we wszystkim środkach przekazu. Często będę poruszał Waszą wyobraźnie.

Możecie ze mną się ze nie zgadzać, możecie mnie kochać lub nienawidzić. Czasem napisze coś kontrowersyjnego a czasem co robiłem dziś popołudniu lub jaka przeżyłem przygodę odwiedzając pobliski spożywczak. Jednak zawsze będę pisał inaczej. Zawsze uchwycę inną perspektywę danej sytuacji.

Zapraszam do lektury!