Celowa przerwa „techniczna” do subloga trwająca pół roku – krótka notka

czas zegaryWyjaśnienie z jakiego powodu przez ostatnie pół roku nie pojawiały się wpisy. Będzie zwięźle i na temat.
Bim, Bam Boom…

 

Witajcie! Mimo, że blog jest nowy to jak pół roku temu przestałem nagle publikować wpisy kilka osób pytało mnie na moim facebooku w wiadomościach co się stało. Teraz napiszę to publicznie. Miałem już kilka nowych wpisów praktycznie napisanych ale nie opublikowałem ich. Niedługo po zakończeniu sylwestra zaczęło wszystko się u mnie walić. I w sumie na początku z tygodnia na tydzień ale w niedługim czasie już z dnia na dzień „technicznie” rzecz biorąc rzeczy mnie zawalały. No bo jak już się sypie to wszystko i po całości :) prawda? Ale mimo, że tutaj nic nie publikowałem to w tym czasie nie próżnowałem. Mam w notatniku w Google Drive wypisanych prawie 200 tematów (!!), które chciałbym tu poruszyć. Wiec z głową. Postaram się w (nie)długim czasie wrócić do normalnego rytmu pisania. Dziś pojawi się także nowe logo wykonane ostatnio przez Aleksandrę Kwolek :). Bardzo polecam ją do zlecenia wykonania grafiki bo ze swojej wyobrazi potrafi stworzyć rzeczy wręcz niesłychane.

Zanim wrzucę go na serwer tutaj już zaprezentuje wygląd:

sublog logo

Nie wiem jak Wam ale mi się ogromnie to podoba :). Tym bardziej, że chce utrzymać blog w formie minimalistycznej a to logo bardzo, w moim odczuciu, takie jest.

Mimo, że jeszcze wszystko nie wróciło do normy i jest spory wachlarz tego co wokół się dzieje u mnie w życiu to myślę, że muszę się na czymś skupić. A więc może na tym blogu. Nawet jak po tym wpisie przez jakiś czas nic się nie pojawi nowego to co jakiś czas wchodzę i tak wchodzę na iPadzie przed snem na Google Drive i coś poskrobie do notatnika na tego bloga :) A że ze mnie taki cholerny perfekcjonista to nie udostępnię wpisu skończonego nawet w 80%. Czasem to błogosławieństwo ale jednak w znacznej większości to wręcz przekleństwo. Wszystko co robię musi być jawnie doskonałe i idealne w moim odczuciu bo inaczej nie będę mógł spokojnie spać, więc przez to wiele rzeczy nawet nie zaczynam :D Jest to często bardzo męczące.

Tak jak i teraz. Miało być bardzo krótko. Planowałem 5 zdań napisać i tyle a wyszedł mi po postu krótki artykuł na 440 słów o wszystkim i o niczym :). Więc kończąc mój wywód celowo przestałem publikować wpisy bo chce je utrzymać w jednej tonacji i jakości. Mój wewnętrzny perfekcjonista nie pozwolił mi na udostępnienie czegoś co będzie niespójne z resztą.

Teraz zrobię coś co zazwyczaj nie robiłem i wątpię żebym często robił:
Co byście proponowali aby na tym blogu zmienić, ulepszyć lub zmodernizować?
Nie lubię zakończeń w takim stylu ale cóż teraz tak wyszło. Jest 7 rano, a ja lecę spać więc Dobranoc Wam wszystkim ;) hehe..

EDIT: Jest teraz już 2015 a nadal nic nowego, a znajomi pytali się mnie „czy już zakończyłem pisanie na blogu?”. Nie. Będzie dalej tylko potrzebuję wprowadzić sporo modernizacji i zmian na stronie aby stała się ona lżejsza, duużo lżejsza i bardziej responsywna z urządzaniami mobilnymi. Aktualnie mam sporo też innych zajęć na głowie, także tych finansowych, a jako, że ten blog nie jest jeszcze moim głównym źródłem utrzymania priorytet oczywiście mają sprawy dnia codziennego.

Więc oczywiście mówię nie zapomniałem i blog będzie nadal kontynuowany w trakcie tego roku ale nie mogę określić jeszcze konkretnej daty. Może to będzie kilka tygodni, a może kilka miesięcy – nie wiadomo. Oczywiście jak będę wiedzieć coś więcej dam Wam tutaj znać więc zaglądajcie regularnie ;)

Osoby, które przeczytały ten artykuł przeczytały także:

  • Co oznacza nazwa w domenie Sublog.pl?09.12.2013 Co oznacza nazwa w domenie Sublog.pl? (2)
    Przy tworzeniu nazwy pod domenę kierowałem się tym co najbardziej mnie przekonuje. Wszystko kręciło się wokół słowa "subiektywnie". Właśnie od niego pochodzi nazwa.  Ciocia Wikipedia tłumaczy to...
  • Zaczynajmy! Po co, na co i dlaczego?06.12.2013 Zaczynajmy! Po co, na co i dlaczego? (4)
    Witaj czytelniku! :) Dziś są Mikołajki! I to właśnie dzisiaj zaczynam pisać tego bloga! Miałem w tym miejscu opisać Ci dokładnie o czym ten blog będzie. Niestety nie zrobię tego. Rozlegle rozpisa...
  • Pechowy piątek 13-tego – prawda czy przesąd?13.12.2013 Pechowy piątek 13-tego – prawda czy przesąd? (7)
    Dzisiaj jest dzień jak co dzień. Przed weekendem - piątek. Patrzę w kalendarz, a tu "o mój boże, dzisiaj jest 13-ty!". Czy aby na pewno jest czym się martwić? Jak Polacy na to reagują? Ile w ogóle ...