Współpraca

work in houseChciałbyś ze mną współpracować? Masz jakiś pomysł? Jestem otwarty na współpracę z firmami i markami.

Wyróżnij się z tłumu! Od ponad 8 lat zajmuję się ebiznesem i marketingiem w internecie, a teraz z powodzeniem piszę bloga.

Może zależy Ci na niestandardowej i odważnej reklamie? Napisz propozycje. Zapewne sam jeszcze dorzucę kilka pomysłów od siebie. Chętnie wymyślę wraz z Tobą coś ciekawego co pasowałoby pod Twoją markę i uzupełniało się z tym co tworzę ja.

Prezenty i #DaryLosu mile widziane. Jeżeli chcesz mi przysłać jakiś gadżet, nie krępuj się skontaktować. Nie obiecuję publikacji na blogu na temat upominku ale doceniam kreatywność i miłe niespodzianki. Nawet jeżeli teraz nie opublikuję tego tutaj to nie martw się. Na pewno wywołasz u mnie uśmiech, a takich sytuacji się nie zapomina :). Przy ciekawych prezentach mogę wspomnieć o tym na swoim Facebooku, Google+ lub Twitterze. Jednak możesz mieć 77% pewność, że opublikuję to na moim Instagramie.

Podstawowa rzecz dotycząca reklamy: płaci się za oczekiwania. Jeżeli więc oczekujesz, że napiszę wpis sponsorowany albo opiszę na blogu produkt jaki mi wyślesz, czy dodam na facebooku informację o tym oraz przedstawisz mi to jawnie i bezpośrednio podczas rozmowy to to jest płatne. Dodatkowo zaznaczam też, że wszystkie reklamy na blogu są publicznie oznaczane jako sponsorowane, nie ukrywam tego faktu przed moimi czytelnikami. Jeżeli jednak wyślesz mi jakiś produkt, dasz prezent itp. i nie powiesz wprost, że oczekujesz artykułu na blogu czy informacji na portalach społecznościowych to nie masz gwarancji, że to zrobię. Za gwarancje się płaci. Jednak jest pewne prawdopodobieństwo, że zrobię to jeżeli produkt lub usługa mnie zaintryguje.

Nie obawiaj się jeżeli masz jakiekolwiek pytanie – Pisz śmiało!  Postaram się odpowiedzieć w ciągu 24h.
Bardzo ważna kwestia zanim wyślesz maila: mam na imię Mateusz – Mateusz Halot. Proszę nie zwracać się do mnie per Pan.

 

Kontakt: mateusz.halot@gmail.com