Co oznacza nazwa w domenie Sublog.pl?

Przy tworzeniu nazwy pod domenę kierowałem się tym co najbardziej mnie przekonuje. Wszystko kręciło się wokół słowa „subiektywnie”. Właśnie od niego pochodzi nazwa. 

Ciocia Wikipedia tłumaczy to tak: „Subiektywizm to kierowanie się w działaniu oraz w ocenie faktów i zjawisk wyłącznie własnym sposobem widzenia; stronniczość.” Nie mylić z obiektywizmem.

Na początku miało być SubiektywnyBlog.pl ale wydawała mi się zbyt długa i niezbyt wpadająca w ucho. Zrobiłem taki zabieg: SubiektywnyBlog.pl i powstało Sublog.pl. Tak wygląda dużo lepiej, co ważne krócej ale też jest dźwięczniejsze przez co bardziej zapada w pamięć. Sublog.pl

Nie znajdziesz tutaj obiektywnego spojrzenia na świat czy wydarzenia, które będę opisywał ale tylko i wyłącznie moje własne zdanie. Moją własną opinię. Bo co jest ciekawego w obiektywizmie? Nic. Możesz się ze mną nie zgadzać albo mnie popierać. Wszystko jedno. Wiedz tylko, że będę opisywał rzeczy z mojego podejścia do nich i nie będę się bawić w to czy to może kogoś urazić albo schlebiać. Pisze jak myślę. „Kawę na ławę”. Nie odstrasza? A może zachęca? Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi artykułami… ;)

Osoby, które przeczytały ten artykuł przeczytały także:

  • kamilmrzsi

    Sublog.pl – SUBiektywny blog Mateusza Halota. Brzmi ciekawie. Pomimo tego, że Mateusz ma często dużo szalonych pomysłów, to i tak blog będzie bardzo ciekawy.

    Zapowiada się nieźle :)

    • http://MateuszHalot.pl Mateusz Halot

      Właśnie nie pomimo moich szalonych pomysłów, ale ze wzgląd na nie :D