Zaczynajmy! Po co, na co i dlaczego?

Witaj czytelniku! :)
Dziś są Mikołajki! I to właśnie dzisiaj zaczynam pisać tego bloga! Miałem w tym miejscu opisać Ci dokładnie o czym ten blog będzie. Niestety nie zrobię tego. Rozlegle rozpisałem się a nawet za bardzo na podstronie „Misja bloga”, którą znajdziecie odnośnik u góry strony. I tam wszystko jest napisane (czy może podrażnimy się troszeczku z polonistami i powiem khmm… pisze?).

Zachęcam też do przeczytania nieco o mojej osobie. Warto, żebyś wiedział kto serwuje Ci dawkę niecodziennej wiedzy w całkiem niespotykany sposób.

Osoby, które przeczytały ten artykuł przeczytały także:

 • Emily

  No dobra …Pofatygowałam się żeby przeczytać o Twojej skromnej osobie. Dużo epitetów kolega ma na swój temat Egocentryczna szowinistyczna Świnia całkiem dobra reklama :P Laski na to lecą ? Kolejne pytanie co jest teraz Twoim celem i gdzie odnalazłeś jego sens ? Ja szukałam w lodówce ale chyba wyszedł na spacer ;P Twoja misja subiektywizm pełną gęba xD Trzymam kciuki ;* oby Ci się udało nie mówić tak jak reszta:) Stawiasz wybór uczuć względem Ciebie miedzy miłością a nienawiścią … hym wiem !!! Ja powiem że mnie zaintrygowałeś :P

  • http://MateuszHalot.pl Mateusz Halot

   Dzięki ;) Miło mi to słyszeć.

   To mi się spodobało najbardziej: „subiektywizm pełną gęba” – zobaczymy jak będzie dalej… :]

 • AleksandraKw

  Nic tylko życzyć powodzenia :) Na razie dobrze się zapowiada.

  • http://MateuszHalot.pl Mateusz Halot

   Dziękuję ;)